Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Abdurrahman Akın yazdı...

22-11-2018 14:32:42
2210 kez görüntülendi

Abdurrahman Akın yazdı...

Çayeli Lisesi Mezunları Derneği Başkanı sevgili kardeşim Hasan Ali Mahrebel aradı ve dedi ki; “ Çayeli Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Şahin Bey, sosyal medya hesabından Çayeli Lisesinin isminin iade edildiğiyle ilgili dilekçeyi paylaştı. Şimdi sıra okulumuzun binasını ve arsasını geri almaya geldi. Tüm Çayeli’ne ve Çayeli Liselilere hayırlı olsun”

Bu görüşmeden sonra sosyal medya hesaplarından tüm Çayeli Liseliler sevinçlerini ve memnuniyetlerini ifade etme yarışına girdiler haklı olarak…

O konuşmamız da sevgili Mahrebel; “Abi senin yazıların umudumuzun bittiği yerde inadımızın başlamasına neden oldu. Daha güzel ve başarılara layıktır Çayeli Lisemiz…” demiş ve üzerimde ki sorumluluğu bir kez daha hatırlatmıştı bana!

Gönlümü okşayan bu ifadelerden sonra Çayeli Lisemizle ilgili ilk yazdığım yazıyı düşündüm.

Şöyle başlamıştım 2008 yılının Mart ayında yazdığım yazıma; “Çayeli Lisesinde okuyan ve mezun olan her arkadaşımız gibi bende lisemizle duygu planında bir bütün olmuşum yıllar yılı. Okurken ve mezun olduktan sonra “Çayeli Lisesi’nin” her adı anıldığında yüreğimin derin bir haz aldığını söylemeliyim…” diye başlamıştım.

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun!Yorum Yaz