Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

Abdurrahman Akın yazdı…

30-04-2018 07:53:11
2079 kez görüntülendi

Abdurrahman Akın yazdı…

15 Temmuz hain darbe girişiminin benim gözümde ki durumu şudur; bu darbeye katılmış kişiler (asker-polis ) dışında ki vatan evlatlarının “hain darbeye girişimine karşı” kahramanca duruşlarından “zerre şüphe” duymamışımdır!

Bu darbeye karışanların “saçma hayalleri” açısından değil, darbenin bizi getirdiği noktanın sonuçları açısından irdelenmesin doğru olacağını bu saatten sonra düşünüyor olmamız doğru olandır…

Anadolu Coğrafyasında ki son devletimiz içten ve dıştan hepimizin farkında olduğuna inandığım bir şekilde, ”sarsılması ve zayıflaması” için büyük bir bedel ödemiştir 15 Temmuz hain darbe teşebbüsüyle!

Ne yazık ki; hain darbe teşebbüsünden sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın şahsında toplanan Türkiye’nin tüm yönetim gücü yavaş yavaş tehlikeli bir hal almaya başlamıştır!

Kendisi gibi düşünmeyen siyasi partiler, sivil toplum örgütleri, düşünce adamları, medya kuruluşları, velhasıl kendisine muhalif olan herkimse “ya hainlikle, ya da fetöcülükle” suçlanır oldu!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu ile başlayan bu yaftalama, MHP’den ayrılarak “İYİ Partiyi” kuran Meral Akşener’le tavan yaptı!

 

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun!Yorum Yaz