Çay Haber - Yöresel Haberin NET Adresi

22 Temmuz'da Rize'de üzüldük.

20-09-2007 09:16:15
1244 kez görüntülendi

22 Temmuz'da Rize'de üzüldük.

22 Temmuz genel seçimlerini değerlendiren Yılmaz Katmer şunları söyledi: Açıkçası bizler genel seçimde böylesine bir oy oranını beklemiyorduk. Biz, sonuçlardan ziyade yapmış olduğumuz çalışmaları ön plana alan şahsiyetiz.  Parti olarak yapmış olduğumuz hizmetleri anlatma noktasında biraz daha verimli olabilseydik bu rakamın çok üzerine çıkabilirdik. Ama yine bunlardan ders almalıyız diyorum. Çıkan sonuçlardan anlaşılabileceği gibi, demek ki dört buçuk yılda yaptığımız icraatlarda halkımız gerekli mesajı almıştır. Ben kendimi sorgulamalıyım 22 Temmuz genel seçimlerinde Rize’de üzüldük.  AK Parti, Rize’de dört buçuk yıl önemli yatırımlar yapmıştır. Buna rağmen bir kişi bu hizmetlere karşı 41 bin oy alıyorsa, başta il başkanı olarak ben kendimi sorgulamalıyım.

Bir de madalyonun şu yüzü var: 3 Kasım 2002 seçimlerinde AK Parti Rize’de 72 bin oy almıştı, yeni yapılan genel seçimlerde ise bu rakam 97 bine çıktı. Parti olarak hedefimiz 90 bin oyla 100 bin oy arasındaydı. Rakamlardan anlaşıldığı gibi hedefimizi tutturduk.

Seçimlerde başarılı olmamızın nedeni çalmadığımız kapı bırakmamamız, daha doğrusu futbolda olduğu gibi adam adama markaj yapmamızdır. Rizelilerin fıtratında düşeni de çok sevmek var, liderini de. Rizeliler hem düşene sahip çıktılar hem de liderlerini yücelttiler.

karadeniz

Yorumlar

  1. İYİSİN ÜZÜLME
    SAYİN KATMER HEM HİZMETLERİMİZİ TAMANLATMADIK DİYOSUN HEMDE KAPI KAPI DOLAŞTIK DİYOSUN. OZAMAN SİZE ANLATIM BOZUKLUĞUVAR.KENDİNİZİ ORDAN YARGILAYABİLİRSİNİZ. 41000 OYDAN YARGILAMANIZ GEREKMEZ.41000 OYUALAN KİŞİ PARTALA APTİ DEYİL.ONUN RİZEYE BAŞLATTIĞI YATIRIMLARI ÇIKARIRSAN SANA SADECE KÖYDES KALIR. GEÇMİŞTEKİLER MAZİDE KALDİ CANCAZIM.GELECEKLE İLGİLİ PROJELER ÜRETMEK LAZİM. OVİT YOLUİLE İLGİLİ YAZİLAROKUYORUZ ÜZÜLÜYORUZ.BU VE BUGİBİ İŞLERLE İLGİLENİRSEK DAHA İYİ OLUR SANIRIM.Yorum Yaz